ادمین اینستاگرام به چه معناست.
ادمین اینستاگرام به چه معناست.
به این مطلب امتیاز دهید

ادمین اینستاگرام به چه معناست.
به این مطلب امتیاز دهید

 

اگر شما هم جز کاربران اینستاگرام هستید و چند پیج دارید ولی زمان کافی برای اداره کردن پیج هایتان را ندارید ما در این مقاله به شما دوستان خواهیم گفت در این مواقع چه کارهایی می توانید انجام دهید تا پیج تان همانطور قوی بماند. یکی از بهترین گزینه ها ادمین اینستاگرام می باشد. ادمین اینستاگرام یکی از اصطلاحات رایج در شبکه ی اجتماعی می باشد که امروزه بسیاری از کاربران تا حدودی با آن آشنا هستند و به عنوان یک شغل  و کسب و کار به آن نگاه می کنند. افرادی وجود دارند که  خارج از منزل مشغول به کار نیستند ولی درآمد ماهیانه ای را  کسب می کنند. اگر شما از سر کنجکاوی از این افراد بپرسید مشغول به چه کاری هستند شاید آن ها بگویند ادمین اینستاگرام هستند.

معنی کلمه ی ادمین چیست

کلمه ی ادمین یک کلمه ی انگلیسی می باشد. این کلمه در زبان انگلیسی کوتاه شده ی (Administrator) می باشد. امروزه ی همه ی افراد این کلمه را به عنوان ادمین می شناسند. ادمین در زبان فارسی به معنی مدیر (اداره کننده ) می باشد.

وظایف ادمین اینستاگرام چیست

با توجه به مطالب ذکر شده تا به اینجا متوجه شدیم  که کلمه ی ادمین به معنی  مدیر می باشد. در اینستاگرام به شخصی که مدیریت یک پیج را بر عهده دارد اطلاق می شود. اگر شما جز کاربران فعال اینستاگرام و جز فالور پیج های افراد و کسب و کارهای شناخته شده در ایران باشید به احتمال زیاد پیج هایی را مشاهده کرده اید که در پیج ها عبارتی مانند این صفحه توسط ادمین اداره می شود را نوشته اند. این نوع افراد پیج های خود را به ادمین ها می سپارند و در قبال اداره کردن و مدیریت پیج ها به آن ها مبلغی را به عنوان کارمزد می دهند. همه ی ما می دانیم در پیج اختصاصی خود می توانیم استوری بگذاریم، عکس و فیلم اشتراک گذاری کنیم، پاسخ کامنت ها را بدهیم . همه ی این ها را بیان کردیم تا به شما دوستان عزیز بگوییم وظایفی که یک ادمین هم در پیج اینستاگرام بایستی انجام دهد مشابه فعالیت هایی است که توسط شما برای ارتقا و توسعه پیج اینستاگرامی خودتان صورت میگیرد.

نحوه ی ادمین شدن در اینستاگرام

ادمین شدن هم مانند سایر شغل ها نیاز به تخصص و اطلاعات کافی دارد. در گام اول باید به، اپلیکیشن و اینستاگرام و  تمامی  قابلیت ها و کارکرد های آن مسلط باشید، نحوه کار با اینستاگرام  را به وسیله ی وب سایت اینستاگرام به خوبی یاد بگیرید ، با مفهوم هشتگ ها و کاربرد آن ها آشنا باشید . زمان مناسب برای گذاشتن پست ها و استوری ها را بدانید برای انجام این روش می توانید از پیج های مختلف اینستاگرام دیدن کنید. پیج های فعال را فالو کنید و از فالو کردن افرادی که فقط به عنوان سرگرمی از این شبکه ی اجتماعی استفاده می کنند خودداری کنید . با نحوه استفاده و عملکرد ربات فالو چت اشنا باشید.

میزان حقوق ادمین پیج اینستاگرام

همان طور که می دانید یکی از مواردی که در تعیین حقوق افراد دخیل است موقعیت جغرافیایی می باشد. برای مثال فردی که در شهرستان زندگی می کند و با فردی که در تهران زندگی می کند حقوق متفاوتی دارد. حقوق ادمین پیج اینستاگرام هم از این قاعده مستثنی نبوده  و تفاوت فاحشی در میزان حقوق ادمین در تهران با سایر شهرستان ها وجود دارد. حتی این تفاوت در میزان دریافتی حقوق می تواند دو برابرباشد. یعنی یک مدیر پیج اینستاگرام در تهران حقوقی معادل دو برابر حقوق  یک پیج اینستاگرام در شهرستان دریافت می کند. در کنار همه ی توضیحاتی که گفته شد افرادی هم هستند که به موقعیت جغرافیایی توجهی نمی کنند و به تخصص و مهارت فرد در زمینه ی کاری دقت می کنند و میزان حقوق ادمین های پیج ، براساس مهارت  و تخصص آن ها پرداخت می شود.

ادمین چه پیج هایی در اینستاگرام شویم

قبل از اینکه بخواهید ادمین پیج شوید باید بدانید مهارت و تخصص شما در چه زمینه ای میباشد. برای مثال فردی به شما پیشنهاد ادمین پیج را می دهد و  آن پیج مربوط به آموزش زبان انگلیسی می باشد صاحب اصلی پیج از شما می خواهد هر از گاهی پست و استوری بگذارید یا پاسخ کامنت های دنبال کننده ی پیج را بدهید آیا شما سر رشته ای از زبان انگلیسی دارید اگر پاسخ شما مثبت است و فکر می کنید از عهده ی کار به درستی برمی یایید می توانید ادمینی پیج را بپذیرید ولی اگر مهارت  و تخصصی در این زمینه ندارید من به شما پیشنهاد می کنم از انجام این کار صرفه نظر کنید زیرا بعد ها ممکن است با عواقب بدی رو به رو شوید. پس اولین گام برای ادمین شدن مهارت و تخصص می باشد.

مزایای ادمین شدن پیج

اگر کاربری از اینستاگرام به شما پیشنهاد ادمین پیج را می دهد بهتر است قبل از پذیرفتن این شغل کمی فکر کنید زیرا وظایف این حرفه بسیار زیاد می باشد برای مثال شما باید زمان زیادی را صرف کنید تا بتوانید پست مناسبی مربوط به حرفه را پیدا کنید و آن را برای دنبال کننده ها به اشتراک بگذارید و این تضمین وجود ندارد که کاربران از پست به اشتراک گذاشته  شده خوشش بیاید یاخیر. و زمانی که کاربری از پست مورد نظر خوشش نیاید آن را لایک نمی کند. و اگر همین اتفاق مدام برای پیج پیش بیاید دنبال کننده ها ی پیج کاهش می یابد.

جمع بندی

ما در این مقاله به شما دوستان یکی دیگر از قابلیت های اینستاگرام ( ادمین) را معرفی کردیم اگر هنوز هم مایلید ادمین پیج شوید و از این حرفه کسب و درامد داشته باشید مهارت و تخصص خود را در هر زمینه ای افزایش دهید.

 

 

 

 

 

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید