چرا خرید پیج اینستاگرام لازم است؟
چرا خرید پیج اینستاگرام لازم است؟
به این مطلب امتیاز دهید

چرا خرید پیج اینستاگرام لازم است؟
به این مطلب امتیاز دهید

 

اینستاگرام اپلیکشنی و سایتی است که چندین سال بیش اصلا وجود نداشت ولی امروزه به عنوان محبوب ترین شبکه ی اجتماعی شناخته شده  است و مهم ترین برنامه روی گوشی تمامی افراد است. و همه ی افرادی که از این شبکه ی اجتماعی استفاده می کنند حداقل یک پیج دارند. در کنار این کاربران، افرادی هم هستند که اطلاعات کافی در رابطه با ساختن پیج را ندارند یا می توانیم بگوییم زمان کافی برای ساختن و اداره کردن پیج را ندارند .اینگونه افراد می توانند پیج های مختلفی را خریداری کنند. این خریداری پیج در گذشته در بین کاربران بسیار رایج نبود. ولی امروزه افرادی هستند که پیج هایی را می سازند و آن را به کاربران دیگر با قیمت های متفاوتی می فروشند.

اینستاگرام، پاتوق ایرانی ها

اگر شما به گوشی اقوامتان نگاهی بیندازید کمتر کسی را پیدا می کنید که برنامه ی اینستاگرام را در گوشی خود نصب نکرده باشد براساس  بررسی های صورت گرفته به این نتیجه رسیده اند که اینستاگرام در مقایسه با شبکه های اجتماعی دیگر در رتبه ی اول قرار دارد .میلیون ها نفر حتی پس از بیدارشدن از خواب ،اولین کاری که می کنند به جای شستشوی صورت، چک کردن اینستاگرام خود هستند. اینستاگرام دیگر عضوی از خانواده ی ما ایرانی ها شده است و دیگر وقتش رسیده که باخرید پیج اینستاگرام فعالیت خود را به دریچه ای جدید معرفی کنیم.

چرا خرید پیج اینستاگرام لازم است؟

همانطور که در بخش های قبل گفته شد اینستاگرام هنوز ده سال نشده است که وارد موبایل ها شده است  و اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم تولد این شبکه ی محبوب  بر می گرد به سال ۲۰۱۰ که هیچکس باورش نمی شد این برنامه در بین مردم آنقدر پیشرفت داشته باشد. در سال های گذشته برنامه ی فیسبوک در ایران طرفداران زیادی داشت ولی این برنامه به مرور زمان به اعمال محدودیت هایی روبه رو شد که در این هنگام اینستاگرام مانند فرشته ای بر دل هموطنان ایرانی نشست. این برنامه ی شبکه ی محبوب به مدت دو سال در بین مردم فعال بود ولی  بعدها برنامه ی فیسبوک آن را خرید. شاید بتوان نام فیسبوک را به همین علت برند قرن دانست. شاید باورش کمی برایتان سخت باشد اما صاحبان پیج های بزرگ از این شبکه ی محبوب در ماه بالای صدمیلیون تومان درآمد دارند.

مزایای خرید اکانت اینستاگرام چیست؟

۱- شروع با قدرت

افرادی که برای کسب و کار و یا تبلیغات وارد این برنامه ی اینستاگرام می شوند به محض  ورود به اینستاگرام دنبال بیشتر دیده شدن و فروش محصولاتشان هستند. از طرف دیگر این افراد با دیدن رقبای سرسخت گاهی اوقات دلسرد می شوند ما به این کاربران توصیه می کنیم که  از دیگر کاربران پیج اینستاگرام خریداری کنند. شما با خرید پیج قوی می توانید یک اعتباری ظاهری درست کنید. و بدون تلاش  و با صرف کمی هزینه توانسته اید ظاهر پیج خود را چند پله بالاتر، در سطح رقیبانتان بکشانید.

۲- صرفه جویی در زمان

حتما می دانید که جذب فالور چندان کار آسانی نیست  شما برای رسیدن به پیج دلخواه با فالور های زیاد باید زمان زیادی را صرفه کنید . همان طور که در قسمت های قبل گفته شد آسان ترین راه خرید پیج اینستاگرام می باشد .شما با خرید پیج اینستاگرام می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و در واقع وقتتان را بر روی فعالیت های دیگری که برای بهبود کسب و کارتان ضروری هستند صرف کنید.

چه نکاتی را قبل از خرید پیج اینستاگرام باید در نظر بگیریم ؟

۱- از یک شخص مستقل خریداری کنید.

شما زمانی که از کاربران اینستاگرام خریداری می کنید امکان وجود فالورهای فیک خیلی پایین است ولی در هر صورت باید از سابقه فعالیت آن ها اطلاع داشته باشید با اطلاع داشتن از سابقه ی فعالیت افراد در پیج ها می توانید ریسک این موضوع را کاهش دهید.

۲- سابقه ی پیج را بررسی کنید.

اول از همه باید اطمینان حاصل کنید که شخص واقعی، مالک صفحه مورد نظر است و رباتی در کار نیست. بعد از این مرحله شما باید به فالور ها نگاهی بیندازید تا مبادا غیر واقعی باشند. برای پی بردن به این موضوع هم می توانید تعداد لایک های پست یا کامنت ها را بررسی کنید.

۳-نکات ایمنی خرید پیج  اینستاگرام را رعایت کنید.

ما به شما دوستان توصیه می کنیم که با خریدار به طور مستقیم در ارتباط باشید اما اگر امکان دسترسی ندارید در هنگام پرداخت هایتان با احتیاط عمل کنید بعد از خرید پیج فروشنده یک یوزرنیم و پسورد در اختیار شما قرار می دهد . بعد از دریافت و ورود به صفحه ی اینستاگرام  حتما پسورد را تغییر دهید. نکته ی دیگری که خیلی مهم است و ممکن است توجه ای به آن نکنید این است که باید صفحه ی خریداری شده را از صفحه ی فیسبوک صاحب قبل در بیاورید. و به فیسبوک خودتان لینک دهید تا کنترل کامل در صفحه را بدست آورید.

سخن پایانی

در نهایت در نظر داشته باشید که هر خریدی از این نو، یک ریسک محسوب می شود پس نکات لازم قبل از خریداری پیج اینستاگرام را به طور کامل مطالعه و رعایت کنید.

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید