تفاوت پیج های واقعی وفیک
تفاوت پیج های واقعی وفیک
به این مطلب امتیاز دهید

تفاوت پیج های واقعی وفیک
به این مطلب امتیاز دهید

 

اگر شما هم مانند سایر کاربران اینستاگرام تازه وارد این برنامه ی شبکه ی اجتماعی شده اید و زمان کافی برای زدن پیج را ندارید یا اطلاعات کافی در مورد پیج های اینستاگرام را ندارید ما دراین مقاله به شما دوستان خواهیم گفت از کجا و چه کسانی پیج اینستاگرام خریداری کنید تا به کسب رویایی درامد میلیونی برسید.

خرید پیج اینستاگرام ، اولین مرحله برای کسب رویای درامد میلیونی می باشد. اولین گام برای رسیدن به کسب درامد میلیونی داشتن سرمایه می باشد . همه ی افرادی که درجامعه مشغول به کار هستند می دانند برای شروع کاری نیاز به سرمایه می باشد شما هم برای خرید پیج اینستاگرام نیاز به سرمایه دارید . قبل از خرید پیج باید بدانید می خواهید در چه زمینه ای کسب و درامد داشته باشید برای مثال ، اگر در زمینه ی فوتبال اطلاعات کافی دارید می توانید پیجی را با دنبال کننده های زیاد خردیداری کنید و شروع به کسب وکار کنید شما با گذاشتن پست های مناسب در رابطه با بازیکن های فوتبال می توانید تبلیغاتی هم در کنار پست ها داشته باشید .

 

از کجا و چه کسانی پیج اینستاگرام خریداری کنیم؟

ازجای معتبر و مناسبی اقدام به خرید پیج اینستاگرام کنید . افرادی در اینستاگرام وجود دارند که چند پیج با دنبال کننده های زیادی دارند و این افراد تمایل به فروش پیج ها را دارند شما برای خرید این پیج ها باید مقداری سرمایه داشته باشید و میزان این سرمایه بستگی به پیج و دنبال کننده های آن دارد. به طور مثال شما دستبند می بافتید و میخواهید از فروش این دستبند ها به درامد میلیونی برسید مسلما شما باید پیجی را خریداری کنید که تمام کاربرانش در حوزه مد وفشن فعالیت دارند.

 

تولید محتوای یونیک ومناسب

دومین مرحله بعد ازاقدام به خرید پیج اینستاگرام ، گذاشتن محصولات با کیفیت و قیمت مناسب می باشد . تصور کنید کاربران شما محصولاتی را از شما تهیه می کنند اگر این محصولات با کیفیت و قیمت مناسب باشند آن ها مشتری ثابت شما  خواهند شد.

 

رسیدن به سرمایه ی میلیونی

اگر از جای معتبرو مناسبی اقدام به خرید پیج اینستاگرام کنید و با گذاشتن محصولات با کیفیت و مناسب پیج خود را بالا بیاورید یعنی فالورها ی خود را افزایش دهید. شک نکنید با انجام این راه کار ها و با صبر وحوصله دارای سرمایه ی زیادی خواهید شد.

 

چرا نباید از افراد ناشناس پیج اینستاگرام خریداری کرد؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید زمانی که ما برای خرید پیج به فرد پولی را می دهیم ایا آن شخص تمامی اطلاعات مورد نظر پیج را به ما می دهد؟ یا بعد از پرداخت پول دیگر خبری از پیج نخواهد بود. همان طور که می دانید افراد سو جو زیادی هستند که شروع به تبلیغ پیج می کنند و می گویند پیج مورد نظرتان را از ما با قیمت مناسب خریداری کنید و زمانی که شما به خرید پیج می کنید آن شخص نه تنها اطلاعات کاربردی و رمز را دراختیار شما قرا رنمی دهد بلکه بعد ها ممکن است متوجه شوید دنبال کننده ها ی پیج  فیک می باشند. البته هم خرید پیج فیک اینستاگرام مسئله منفی نمی باشد فقط قیمت پیجی که با فالورهای فیک و واقعی  تهیه می کنید کمی متفاوت می باشد. پس بهتر است قبل از خرید پیج از فالور های واقعی و فیک آن مطلع شوید.

 

مزایای خرید پیج های فیک

اگر شما سرمایه ی کافی برای خرید پیج های واقعی را ندارید شما می توانید با پرداخت کمی پول صاحب پیج شوید با این تفاوت که پیج خریداری شده  ازفالور های واقعی و فیک تشکیل شده است. تنها کاری که شما باید برای پیچ های فیک انجام دهید مقدار انرژی زیادی را باید صرف کنید تا فالور های واقعی جذب پیج تان شود. پس نتیجه می گیریم . هر از گاهی  خرید پیج های فیک مفید می باشد.

 

همه ی انچه که باید درباره ی پیج های واقعی بدانید

اولین گام برای خرید پیج های واقعی نیاز به سرمایه ی زیاد می باشد زیرا دنبال کننده های پیج های واقعی فعال می باشند.زمانی که شما پیج های واقعی را خریداری می کنید دیگر نیاز نیست  زمان زیادی را صرف کنید تا افراد جذب پیج شوند و تنها کاری که باید انجام دهید محصولات مورد نطر را برای فروش بگذارید و اگر افراد از محصولات شما خوششان بیاید از شما خریداری خواهند کرد تنها موردی که شما باید در مورد پیج های واقعی بدانید این است که پست هایی که می گذارید باید با کیفیت باشند زیرا زمانی که فالور ها متوجه شوند محصولات شما بی کیفیت می باشد آن ها از شما خریداری نخواهند کرد و به مرور زمان پیج خریداری شده با ریزش روبه رو می شود.

 

از کجا بفهمیم پیج واقعی می باشد

زمانی که شما پیج را خریداری می کنید ممکن است دنبال کننده های آن پیج بیشتر از صد هزار نفر باشد زمانی که شما پست مورد نظر را می گذارید ببینید حدودا چند نفر از آن پست بازدید یا آن را لایک می کنند اگر پست مورد نظر با بازدید زیادی روبه رو شد و یا پست مورد نظر را کاربران زیادی لایک کردند مسلما آن پیج  واقعی می باشد .

 

جمع بندی

شما چه با خرید پیج های واقعی وچه با پیج های فیک می توانید به درامد میلیونی برسید تنها راه کار برای رسیدن در امد میلیونی داشتن پشت کار و تلاش می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید