همه ی آنچه که باید درباره ی لایک بدانید.
همه ی آنچه که باید درباره ی لایک بدانید.
به این مطلب امتیاز دهید

همه ی آنچه که باید درباره ی لایک بدانید.
به این مطلب امتیاز دهید

 

 

اگر شما از کاربران داخلی و خارجی شبکه اجتماعی فیسبوک سوال کنید که جذاب ترین و جالب ترین بخش اینستاگرام کدام است امکان دارد آن ها پاسخ دهند که لایک یکی از جذاب ترین موارد اینستاگرام می باشد. همان طور که می دانید لایک یکی از مهم ترین و پرحاشیه ترین قابلیت های شبکه ی اجتماعی فیسبوک محسوب می شود. که امروزه کاربران اینستاگرام برای بدست آوردن لایک از هر روشی در پیج ها استفاده می کنند.

لایک چیست؟

لایک در لغت و در جایگاه فعل به معنای دوستداشتن و پسندیدن می باشد. برای مثال وقتی شما پستی را در بین کاربران اینستاگرام به اشتراک می گذارید هرکاربری که از پست شما دیدن می کند امکان دارد آن پست را لایک کند وقتی این اتفاق می افتد یعنی کاربر پست شما را پسندیده است و آن را تایید کرده است.

چگونه لایک یا آنلایک کنیم؟

وارد صفحه ی اینستاگرام شوید. روی عکس یا ویدیویی که می خواهید لایک شود ضربه بزنید در این هنگام پست لایک می شود جالب هستید که بدانید شما می توانید پست خود را هم لایک کنید. هرکاربر این امکان را دارد که در هر پیج فقط یکبار ویدیو یا عکس را لایک کند. ممکن است شما پستی را نپسندیده باشید و به طور اشتباهی آن را لایک کرده باشید هیچ نگران نباشید شما می توانید باز هم با استفاده  از کلیک کردن روی عکس یا ویدیو آن را آنلایک کنید.

انواع روش های مختلف برای افزایش لایک در اینستاگرام

۱-به اشتراک گذاری عکس ها و ویدیو های با کیفیت

اگر می خواهید کاربران پست شما را لایک کنند باید در اینستاگرام فعال باشید و از پست هایی استفاده کنید که امروزه در شبکه های اجتماعی با بازدید بیشتری روبه رو هستند برای مثال شما می خواهید پستی را به اشتراک بگذارید شما قبل از گذاشتن پست می توانید از برنامه های مختلف برای ساختن تصاویرها استفاده کنید یا اگر می خواهید آن ها پست شما را لایک کنند می توانید کاربرانتان را کنجکاوتر کنید مثلا صورت خود یا فرد دیگری را نشان دهید و در زیرعکس بنویسیدکه اگر این پست بیشتر از ۲۰۰۰ تا لایک بخورد این تصویر را به  طور کامل به اشتراک می گذارم در این هنگام کاربران کنجکاوتر می شوند و شروع به لایک کردن می کنند. امروزه شاخ های اینستاگرام از این روش ها برای لایک کردن پست هایشان استفاده می کنند و این روش کاربرد زیادی برا ی افزایش لایک دارد.

۲-کپشن خوب بنویسید.

یک نوشته ی مناسب در زیر عکس کاربران را بیشتر ترغیب می کند که لایک کنند. دقت داشته باشید کپشنی که می نویسید باید مرتبط با عکس مورد نظر باشد. شما می توانید در زیر تصاویر از کاربرانتان سوال بپرسید. هر از گاهی با مخاطبانتان شوخی کنید باا نجام این کار ها باعث می شود که آن ها از پست های به اشتراک گداشته شده بیشتر بازدید کنند و شروع به لایک کردن پست ها کنند.

۳- یک چالش برای کاربران ایجاد کنید.

ویدیو یا عکسی را که جنبه ی آموزشی دارد را می توانید پست کنید و از کاربران بخواهید که به سوالات جواب دهند و آن را لایک کنند و در آخر شما می توانید بین کسانی که به سوالات پاسخ صحیح داده اند و آن را لایک کرده اند قرعه کشی کنید. شما با انجام این کار مخاطب را ترغیب می کنید تا وقتی عکس یا ویدیوی تازه ای را به اشتراک می گذارید آن ها را لایک کنند. بهتر ست که بدانید همیشه لایک ها نشان دهنده ی اهمیت و دوست داشته شدن نیستند. با یک مثال ساده می توان به این حقیقت موضوع دست یافت. اگر فردی در اینستاگرام فقط ۱۰۰ نفر فالور یا دنبال کننده داشته باشد و هر کدام در روز دست کم یک پست بگذارند این فرد با حداقل ۱۰۰ پست مواجه می شود معلوم است که این فرد فرصت نخواهد کرد تک تک پست های دوستانش را بخواند و از روی رضایت یا پسندیدن آن را لایک کند. بنابراین فقط پست ها را بی وقفه و پشت سرهم و بدون خواندن لایک می کند و تا فقط فالورهایش را از دست ندهد. پس برای لایک بیشتر از گذاشتن پست ، پشت سرهم اجتناب کنید.

سخن پایانی

طبق توضیحاتی که در طول مقاله برای شما دوستان عزیز داشتیم مهم ترین عاملی که به بیشتر لایک خوردن پست هایتان کمک می کند این است که شما هم پست های فالور هایتان را لایک کنید.

 

 

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید