همه ی آنچه که باید درباره ی بلاک شدن اینستاگرام بدانید.
همه ی آنچه که باید درباره ی بلاک شدن اینستاگرام بدانید.
به این مطلب امتیاز دهید

همه ی آنچه که باید درباره ی بلاک شدن اینستاگرام بدانید.
به این مطلب امتیاز دهید

 

 

یکی  دیگر از مواردی که در اینستاگرام ممکن است با آن رو به روشوید بلاک شدن می باشد زمانی که شما بلاک می شوید دیگر قادر به فعالیت نمی باشید ما در این مقاله به شما دوستان عزیز خواهیم گفت چگونه می شود از بلاک شدن اینستاگرام خارج شد و چه کارهایی می توانیم انجام دهیم تا در اینستاگرام بلاک نشویم؟

بلاک شدن توسط اینستاگرام چیست؟

همانطور که می دانید زمانی که اینستاگرام شما را بلاک می کند دیگر قادر به لایک کردن و گذاشتن پست نمی باشید. زمانی که اینستاگرام تشخیص می دهد فعالیت های یک کاربر بیشتر از حد مجاز است فعالیت های آن کاربر را معلق می کند. در این مواقع هنگامی که شما می خواهید شحصی را لایک کنید اینستاگرام بیامی به عنوان Action block را نمایش می دهد. زمانی که شما این بیام را دریافت می کنید تا مدتی دیگر قادر به لایک کردن نخواهید بود. این به این معنی می باشد که شما بلاک شده اید.

بلاک شدن در اینستاگرام دلایل مختلفی دارد. که به چند مورد از آن ها اشاره کرده ایم:

۱- در اینستاگرام خود پست داشته باشید.

ممکن است که شما به تازگی وارد اینستاگرام شده باشید و اکانت خود را ایجاد کرده باشید و اکنون امکان لایک و کامنت گذاشتن نداشته باشید. دلیل این موضوع آن است که اینستاگرام شما را ربات تلقی کرده است چون هیچ پستی در اینستاگرام خود نداشته اید پس زمانی که شما وارد برنامه ی اینستاگرام می شوید حداقل چند پست را بین کاربرانتان به اشتراک بگذارید تاشما را اینستاگرام ربات تلقی نکند ولی توجه داشته باشید پست هایی که بین کاربرانتان به اشتنراک می گذارید بشت سرهم نباشند.

۲- اطلاعات حساب کاربری خود را تکیمل کنید.

زمانی که شما قصد ساخت اکانت جدیدی را دارید توجه کنید که باید حساب کاربری خود را تکمیل کنید که حساب کاربری شامل عکس پروفایل، بیو و … می باشد زیرا اینستاگرام به دلیل ناقص بودن حساب، شما را به عنوان یک ربات تلقی می کند و آن موقع است که پیج شما را بلاک می کند.

۳- بیش از حد لایک نکنید.

همانطور که می داتنید لایک کردن در اینستاگرام قوانین خود را دارد برای مثال طبق قوانین اینستاگرام، شما دریک ساعت حداکثر مجاز هستید ۳۵۰ بار عکس و ویدیو های دیگران را لایک کنید. زیرا اگر بیش از این تعداد لایک کنید اینستاگرام شما را بلاک می کند و دیگر تا مدتی قادر به لایک کردن پیج های کاربرانتان نخواهید بود.

۴- بیش از حد فالو نکنید.

همانطور که می دانید اگر شما در روز افراد زیادی را هم فالو کنید باعث بلاک شدن شما در اینستاگرام می شود برای مثال بهتر است در هرساعت ۲۰ یا ۳۰ نفر را فالو کنید . اگر از پیج های افراد دیدن کرده باشید هر از گاهی پست هایی را در بین کاربرانتان مشاهده می کنید که نوشته اند لطفا کامنت انگلیسی بگذارید بلاک شده ام .این گونه افراد بیش از حد مجاز کاربران اینستاگرام را فالو کرده اند و هم اکنون با این مشکل روبه رو شده اند.

تصاویر و ویدیو های خارج از چارچوب قوانین منتشر نکنید.

از گذاشتن ویدیو ها و عکس هایی که غیر اخلاقی می باشند بپرهیزید. زیرا اینگونه عکس ها و ویدیو های غیر اخلاقی ،خط قرمز اینستاگرام می باشند و احتمال بلاک شدن شما در این زمینه بسیار زیاد است.

حالا چگونه از بلاک شدن اینستاگرام خارج شوم؟

زمانی که شما در اینستاگرام بلاک می شوید نمی دانید که تاچه زمانی بلاک هستید. ولی زمان حدودی که می توان در نطر گرفت به مدت ۳ ساعت تا ۴ هفته می باشد.

۱- خارج شدن از اکانت و دوباره وارد شدن

در این زمان می توانید از اکانت خود خارج شوید یعنی به قسمت تنظیمات برنامه بروید و log out کنید و دوباره با یوزنیم و پسورد وارد شوید و login کنید. توجه کنید که برای انجام این مراحل هیچ ربات فالو یا آنفالو یابی نداشته باشید.

۲- ثبت در خواست رفع بلاک اینستاگرام در هنگام مشاهده ی Action block

همانطور که گفتیم ، زمانی که اینستاگرام اکانت شما را بلاک می کند پیغامی به شما می فرستد در این زمان شما می توانید روی گزینه ی tell us بزنید تا بتوانید در مورد اشتباه بیش آمده بنویسید. زمانی که شما روی گزینه ی tell us می زنید به احتمال زیاد این امکان وجود دارد که اینستاگرام از طریق ایمیل از شما در خواست کند که دوباره اطلاعات امنیتی خود را تکمیل کند و در مرحله ی آخر شما با ارسال عکس خودتان به اینستاگرام می فهمانید که شما واقعی هستید. و با انجام این مراحل بعد از مدتی شما از بلاک شدن ایسناگرام خارج می شوید و دوباره می توانید به فعالیت های خود در اینستاگرام ادامه دهید.

سخن بایانی

یکی از بهترین راه ها برای خودداری از بلاک شدن در اینستاگرام، رعایت تمامی چارچوب های این شبکه ی اجتماعی می باشد زمانی که شما به قوانین  اینستاگرام احترام می گذارید و به نحوا حسن آن ها را انجام می دهید می توانید برای همیشه به فعالیت خود در اینستاگرام، ادامه دهید.

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید