چگونه بازدید پست اینستاگرام را افزایش دهیم؟
چگونه بازدید پست اینستاگرام را افزایش دهیم؟
به این مطلب امتیاز دهید

چگونه بازدید پست اینستاگرام را افزایش دهیم؟
به این مطلب امتیاز دهید

 

افراد زیادی وجود د ارند که در اینستاگرام فعالیت های تجاری انجام می دهند. و برخی از آن ها مشغول به کسب و در آمد هستند و به فروش محصولات می رسند. ولی تنها نقطه ی مشترک بین کاربران اینستاگرام این است که همه ی افراد می خواهند بازدید مطالبشان را افزایش دهند تا از این راه  موفق شوند تا کسب و کارشان رونق پیدا کند. ما در این مقاله به شما دوستان خواهیم گفت چگونه می شود بازدید پست را بالا برد ؟

بازدید یا ویو اینستاگرام چیست؟

واژه ی (view) در اصطلاح عامیانه به معنای ظاهری است اما در اینستاگرام به معنای بازدید تفسیر می شود. برای مثال زمانی که شما  دارید از پست های کاربران در اینستاگرام بازدید می کنید در واقع دارید همان عمل بازدید یا ویو را انجام می دهید.

برای افزایش بازدید اینستاگرام چه کارهایی باید انجام داد؟

۱- انتخاب حوزه بر مخاطب

همانطور که می دانید امروزه کاربران به دنبال پست های سرگرمی و فان هستند بس اگر تازه وارد اینستاگرام شده اید ما به شما دوستان پیشنهاد می کنیم که از موضوعات فان و تفریحی استفاده کنید . دقت داشته باشید که کاربران به مسایل فان خیلی سریع تر واکنش نشون می دهند  بس حتما کمی شوخی و سرگرمی در پست های روز مره استفاده کنید شما برای اینکار می توانید برنامه ریزی کنید به این صورت که می توانید مثلا در روز یک پست معرفی محصول داشته باشید و در کنار این پست می توانید از پست های انگیزشی هم استفاده کنید. و پست بعدی را اختصاص به یه موضوع  فان دهید زیرا اغلب افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند بیشتر به دنبال پست ها و پیج های سرگرم کننده هستند.

۲- افزایش ویو اینستاگرام با استفاده از هشتگ

شما برای افزایش بازدید پست می توانید در زیر پست هایتان از هشتگ استفاده کنید به طور میانگین  پست های دارای هشتگ حداقل ۱۰ برابر بیشتر از پست های بدون هشتگ بازدید می شوند. بهتر است در استفاده از هشتگ زیاده روی کنید ولی بهتر که از هشتگ های بی ربط در زیر پست هایتان استفاده نکنید سعی کنید هشتگ هایی که می گذارید مربوط به پست های گذاشته شده باشد.برای  مثال اگرپیج شما تجاری می باشد و به فروش محصولات می بردازید حتما از نام شهر خود در هشتگ استفاده کنید.

۳- در زمان مناسب پست بگذارید .

شما برای اینکار می توانید یک پستی را بین کاربرانتان به اشتراک بگذارید و ببینید بیشترین بازدید در چه ساعتی می خورد ولی در کل، زمان مناسب برای پست ساعتی است که بیشترین کاربران شما آنلاین هستند. زیرا در این زمان کاربران زیادی در اینستاگرام فعال هستند و امکان زیادی وجود دارد که پست شما ویو بالایی بخورد.

پیج خود را از ۳ روش زیر آنالیز کنید.

۱- reach

-۲ Impression

۳- profile visits

توجه داشته باشید که این سه فاکتور مهم توسط اینستاگرام برای صفحات تجاری قابل رویت می باشد. شما با استفاده از این سه روش می توانید وضعیت فعلی صفحه ی خود را بررسی کنید . reach نماینگر تعداد حساب هایی می باشد که از پست های شما بازدید کرده اند. برای مثال اگر کاربران به پیج شما سر بزنند و تعداد دفعات زیادی از پیج شما بازدید کرده باشند در مجموع همه ی این بازدید ها در قسمت reach  افزوده می شود. توجه داشته باشید اعدادی که در قسمت ریچ مشاهده می کنید دقیق نیستند و فقط تخمین زده شده اند و لی تا حدودی می توان متوجه شد که چه تعداد افراد از پست شما بازدید کرده اند. اگربه قسمت پایین تر بروید شما profile visits را مشاهده خواهید کرد همان طور که از اسمش مشخص است  profile visits تعداد دفعاتی است که یک کاربر پروفایل شما را مشاهده کرده است. همان طور که گفتیم  این سه فاکتور به ازای  هر پست صفحه ی شما نیز محاسبه می شود. شما  در این قسمت می توانید view insight  را به سمت بالا بکشید و با اعداد داده شده می توانید تعداد پست را بررسی کنید. و روش دیگر که می توانید استفاده کنید این است که به content بروید در این قسمت هم می توانید به ازای هر پست impression  و reach را ببینید.

یکی از آسان ترین روش ها  برای افزایش ویو پست ها این است که شما می توانید  از سایت سایبرگرام ویو خریداری کنید. با انجام این کار ویو پست هایتان افزایش پیدا می کند.

 

سخن بایانی

تمامی روش های گفته شده موثرین روش برای افزایش بازدید پیج ها می باشند.

 

 

 

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید