تصویری که رکورد لایک در اینستاگرام را شکست
تصویری که رکورد لایک در اینستاگرام را شکست
5 (100%) 1 vote

تصویری که رکورد لایک در اینستاگرام را شکست
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

قضیه از این قرار است که در فوریه سال ۲۰۱۸ کایلی جنر بعد از تولد دخترش با گذاشتن یک پست در اینستاگرام توانست بیش از ۱۸ میلیون لایک بگیرد و رکورد لایک اینستاگرام را بشکند و همچنین توانست لقب دختر طلایی اینستاگرام را از آن خودش کند.


مشاهده پست در اینستاگرام

پس از حدود یک سال صاحب صفحه world_record_egg بخاطر این اتفاق یک صفحه در اینستاگرام ساخت و تنها یک پست در آن گذاشت : تصویر یک تخم مرغ قهوه ای !
او با انتشار این پست از کاربران خواسته بود با لایک کردن عکس یک تخم مرغ رکورد لایک اینستاگرام را بشکنند
ادمین این صفحه در زیر این پست نوشته بود : “بیایید با هم رکورد دنیا را بشکنیم و پستی با بیشترین لایک ثبت شده بسازیم.رکورد فعلی دست کایلی جنر است ( ۱۸ میلیون لایک ).ما می توانیم.”


مشاهده این پست در اینستاگرام

خیلی زود این پست مانند یک ویروس در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و رکورد لایک ایننستاگرام را با بیش از ۵۳ میلیون لایک شکست (تقریبا سه برابر رکورد قبلی ).در واقع این پست رکورد کامنت اینستاگرام را هم با بیش از ۳٫۱ میلیون کامنت شکست.
این صفحه تخم مرغی در حال حاضر بیشر از ۹ میلیون فالوور دارد و تنها ۹۳۷ نفر را دنبال کرده است.جالب است که این صفحه تیک آبی اینستاگرام را نیز دریافت کرده است
کایلی جنر نیز دارنده رکورد قبلی لایک ، با انتشار یک فیلم در صفحه خود با این رکورد شکنی شوخی کرد و در کپشن پست نوشت : آن تخم مرغ کوچولو را بگیرید.


مشاهده این پست در اینستاگرام

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 2

  1. توسط cybergra

    سلام

  2. لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید