تمام انچه که باید درباره ی استوری اینستاگرام بدانید.
تمام انچه که باید درباره ی استوری اینستاگرام بدانید.
به این مطلب امتیاز دهید

تمام انچه که باید درباره ی استوری اینستاگرام بدانید.
به این مطلب امتیاز دهید

تمام انچه که باید درباره ی استوری اینستاگرام بدانید.

می دانستید استوری ها، ۸۰ برابر بیشتراز پست های عادی دیده می شوند؟ فکرکنم این دلیل کافیست تا شما بخواهید ۰ تا ۱۰۰ کارکردن با اینستاگرام و گذاشتن استوری را یاد بگیرید. امروزه بسیاری از افراد زمان زیادی را در اینستاگرام صرف می کنند. و با گذاشتن استوری در پیج هایشان شروع به جذب فالور می کنند. ما دراین مقاله همه ی انچه که شما درباره ی استوری اینستاگرام را باید بدانید اموزش خواهیم داد.

استوری اینستاگرام چیست:

استوری یکی ازقابلیت های اینستاگرام می باشد که درسال ۲۰۱۶ به این شبکه ی اجتماعی اضافه شد. و با استقبال بسیاری ازافراد روبه روشد. و خیلی زود توانست بین افراد محبوبیت خاصی پیدا کند. یکی ازدلایل محبوبیت استوری، بخاطروجود افکت های جذاب می باشد که این قابلیت درپست ها وجود ندارد. اگرشما بااین برنامه دراینستاگرام کارکرده باشید مسلما می دانیدکه قابلیت استوری ها به مدت ۲۴ ساعت می باشد و بعد از۲۴ ساعت به طور ناخداگاه ویدیو یا تصاویری که استوری کرده اید پاک می شود.

نحوه گذاشتن استوری:

درابتدای کار باید روی دایره عکس خودتان که در بالا و سمت چپ  صفحه میبینید لمس کنید. اولین صفحه ای که برای شما باز می شود صفحه ی دوربین است .دراین قسمت شما می توانید تصاویر یا ویدیوهای مورد نظر را انتخاب کنید و بین دوستانتان به اشتراک بگذارید. و آن رااستوری کنید. شما در قسمت استوری کردن می توانید ازافکت های مختلفی استفاده کنید. که این افکت ها شامل گیف، استیکر، متن،و… می باشد. برای مثال ، شما تمایل داریدعکس خانوادگیتان را استوری کنید شما قبل ازاستوری کردن عکس می توانید روی تصویرمورد نطرمتن خاصی بنویسید یا شخص خاصی را تگ کنید .همه ی این موارد سلیقه ای می باشد و به خودتان بستگی داردکه ازاستیکراستفاده کنید یا متن خاصی بنویسید.

بعد ازاتمام کار روی گزینه share  که در پایین صفحه قرار دارد بزنید. حالا می توانید استوری را برای همه دوستان یا افراد خاص به اشتراک بگذارید.

چه کسانی استوری من را دیده اند:

شما در  طول مدت زمانی که استوری می گذارید می توانید بررسی کنید چه کسانی استوری شما را دیده اند. برای انجام این کارکافی است استوری خود را بازکنید و صفحه را بالا بکشید.

چگونه استوری را برای افراد مزاحم یا خاص ببندیم :

یکی از قابلیت های خوب استوری این است که شما می توانید خودتان انتخاب کنید چه کسانی استوری شمارا ببینند و چه کسانی استوری شما را نبینند.

برای انجام این کارمراحل زیررا بایدانجام دهید.

۱٫پروفایل خودراباز کنید.

۲٫به بخش تنطیمات اینستاگرام بروید.

Setting  privacy.3 رالمس کنید.

  1. Story controlls راانتخاب کنید.
  2. گزینه یhide story from را انتخاب کنید.

۶٫حالا با انتخاب این گزینه می توانید لیست دوستانتان راببینید ، و هر کسی را که مایل هستید ازاستوریتان دیدن کند را انتخاب کنید.

 چه چیزهایی رااستوری کنیم تا بتوانیم فالور جذب کنیم:

شما هر چیزی را که دوست دارید می توانید استوری کنیدو این موارد سلیقه ای می باشد ولی اگه بااستوری کردن می خواهید فالورجذب کنید پس بهتراست که بدانید فالورهایتان به چه چیزهایی علاقمندهسند.برای مثال، اگر پیج شما شخصی می باشد وپیجتان راافراد خانواده دنبال می کنند، مسلما گذاشتن تصاویر فوتبالی یا خبرهای جدید در رابطه با اتفاقاتی که در طول روز برای کشوراتفاق می افتد، مناسب استوری کردن نمی باشند. شما برای استوری کردن می توانید ازعکس ها ی خانوادگی  واتفاقات روزمره ای که در زندگیتان اتفاق می افتد  را استوری کنید، که این اتفاقات خوشایند می تواند شامل عکس های تولد، تفریح و… باشد. اگر پیج شما کاری و تجاری می باشد ،شما دراین پیج می توانید تبلیغ کالا، یا هر چیزی که به تجارت مربوط می شود را استوری کنید.بهتراست درهنگام استوری کردن خلاقیت به خرج دهید تا فالورهایتان بیشتر جذب شوند.مثلا می خواهید ویدیویی از منظره در پیج شخصی بگذارید ، بهتراست برا انجام این کارازموسیقی استفاده کنید.و ویدیو راهمراه با موسیقی استوری کنید.

چگونه با استوری کردن کسب درامد داشته باشیم :

اگر پیج شما کاری باشد مسلما پیشنهاد کاربرای یپیج های تجاری بالا است. برای مثال افرادی وجودارند که مدتی استوری های شما را دنبال می کنند اگراین افراد متوجه شوند که استوری های شما با بازده بالایی رو به رواست به شما پیشنهاد کار می دهند. ممکن است بگویند ،کالایی را برای ۲۴ ساعت با شرایط خاص استوری کنید شما در قبال استوری کردن کالای مدنظر دستمزد دریافت خواهید کرد. ولی اگر پیج شما شخصی باشد، شرایط کمی متفاوت تر می شود. ممکن است از شما بخواهند در رابطه با موضوعی یا معرفی کلینیکی بااجرای نمایش ان را برای دوستانتان استوری کنید شماهم درقبال این کار دستمزد دریافت خواهید کرد. اگرازاستوری های مختلف دیدن کرده باشید متوجه شده اید که افرادی هستند دابسمش هایی را اجرا می کنند درهنگام اجرااسم کلینیکی را می اورند این گونه افرادهم با استوری کردن  کسب درامد دارند.

زمان مناسب برای استوری کردن :

شما در هر ساعت از روز که بخواهید می توانید تصویر یا ویدیوی مورد نظر را استوری کنید. ولی بهتراست که بدانید اوج شلوغی چه زمانی می باشد وچه زمانی فالورهایتان از استوریتان دیدن  می کنند. طبق بررسی های انجام شده متوجه شدند ،که اوقات شلوغی برای بازید استوری از ساعت ۴ صبح تا ۶  صبح،۸ صبح تا  ۱۰ صبح،۱۲ ظهر تا۲ بعدازظهر،۸ عصر تا ۱۰     شب می باشد. پس بهتراست برای استوری کردن ازاین ساعت هااستفاده کنید.

جمع بندی :

امیدوارم این مقاله هم مانند سایرین مقاله برای شما دوستان عزیز مفید بوده باشد.

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید