روش های کسب درآمد از اینستاگرام
روش های کسب درآمد از اینستاگرام
5 (100%) 1 vote

روش های کسب درآمد از اینستاگرام
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

کسب درامد ازاینستاگرام

اینستاگرام درحال حاضرمحبوب ترین شبکه ی اجتماعی  بین مردم شناخته شده است.با افزایش تعداد کاربران فعال وجذب افراد دراین شبکه ی اجتماعی شما محلی پرونق برای تبلیغات خود خواهید داشت.برای مثال شما قصد دارید کسب وکاری برای خود راه بیندازید ولی سرمایه کافی برای اجاره و یا خرید مغازه ای درپاسازها بزرگ را ندارید؟ روش هایی  را به شما معرفی  خواهیم کرد تا بتوانید ازاینستاگرام کسب درامد داشته باشید.

راه کارهای کسب درامد ازاینستاگرام: جذب افراد

اول باید ببینید فالورهایتان به چه چیزی علاقمند هستند. شما باید بدانید که برای کسب  و درامد ازاینستاگرام نیازمند فالورهای ثابت هستید. اگرشما تازه شروع به کارکرده اید و اطلاعات  کافی برای جذب فالوررا ندارید، ما اطلاعات کافی دررابطه با جذب فالوروجلب توجه افراد دراینستاگرام به شمامعرفی خواهیم کرد.

بیو مناسب انتخاب کنید:

دربیوی شما باید اطلاعات کافی دررابطه با پست ها واستوری هایی که ارسال می کنید درج شود. این اطلاعات می تواند شامل: شماره ی تماس، ادرس و … باشد.

پست ارسال کنید:

شما با ارسال کردن پست درصفحه ی شخصی می توانید افراد زیادی راجذب کنید. اما اگرهمه ی پست هارا یکباره ارسال کنید نه تنها اثرمثبتی نخواهند داشت، بلکه اثرمنفی به همراه خواهند داشت. برای فعال بودن پیج شخصی بهتراست حداقل روزی یک پست ارسال کنید وازارسال چندین پست پشت سرهم پرهیزکنید.

پست های  جذاب بگذارید:

ازکیفیت تصاویرو ویدیوهای خودهنگام ارسال مطمن شوید. زیراپست های بی کیفیت می تواند باعث کاهش فالورهایتان (افراد) شود.

مزایای هشتگ های مرتبط:

اگرازهشتگ ها استفاده کنید نه تنها فالورهایتان ازپستتان دیدن می کنند بلکه دیگرافراد هم با استفاده ازاین هشتگ ها جذب پستتان می شوند.با هشتگ های مربوط به کسب وکارتان اشنا شوید وازان ها درپست هایتان استفاده کنید. استفاده ازهشتگ درپست تعداد مشخصی ندارد ومی تواند به دلخواه باشد. این کارمی تواند کسب ودرامد ازاینستاگرام رابرای شما ساده ترکند.

ارتباط با فالورها:

شما باید ارتباط متقابلی با فالورهای خودداشته باشید این به این معناست، که شما باید پست های ان ها را لایک کنید وکامنت هایی برای پست های مرتبط با کسب وکارتان ارسال کنید. با اینکارعلاوه برارتباط با فالورهایتان  یک راه خوب برای ارتباط دیگرافراد باخودتان ایجاد کرده اید.

روش وایده پولسازکسب درامد ازاینستاگرام

۱٫همکاری درفروش :

همکاری درفروش به این معناست که شما ازفروش کالای مد نظر پورسانت دریافت خواهید کرد. همکاری درفروش دراینستاگرام نیزتفاوت چندانی با سایت ها و وبلاگ ها ندارد.

با استفاده ازاینستاگرام شما می توانید کالای مورد نظر را به صورت ویدیو و تصویرمعرفی کنید و کاربرانتان را با معرفی لینک اختصاصی که به شما داده است، هدایت کنید.

همچنین شما می توانید دربیولینک صفحه اصلی وبسایت را قراردهید تا کاربران با مراجعه به پیجتان بتوانند تمامی محصولات شما را مشاهده کنند.

این  نوع  بازاریابی دراینستاگرام برای صنعت  پوشاک  بسیارمورد استفاده قرارمی گیرید. این  نوع فروش  تنها با یک واسطه صورت می گیرد وازاین طریق کالای دیگران را به فروش می رسانید.

۲٫فروش مستقیم بدون واسطه

اگربودجه کافی برای خرید یا اجاره مغازه را ندارید ما به شما این روش رامعرفی می کنیم اجناس را به قیمت عمده خریداری کنید و قسمتی ازمنزلتان را اختصاص به این اجناس دهید و ان ها را درپیج شخصی تبلیغ کنید. شاید برای شما سوال پیش بیاید که تفاوت این روش با همکاری  چیست؟ شما دراین قسمت ازفروش صاحب کالاها هستید وتمام  سود حاصله ازفروش برای خودتان است.

این  کالا به صورت مستقیم  و بدون واسطه  فروخته می شوند . شما می توانید برای جذب افراد وفروش کالایتان  ویدیوهایی را به صورت تصویری ازخودتان تهیه کنید ودراین ویدیوها از کیفیت و کالای مدنظر صحبت کنید.

۳٫تبلیغات

اگربه یک فرد تاثیرگذاردراینستاگرام تبدیل شوید، برندهای زیادی جذب پیجتان می شوند و خواهان تبلیغ وکسب وکار با شما هستند. توجه کنید که برندها تنها به پیج هایی که فالوربالایی دارند تبلیغ می دهند.

دراین روش شما باید صبروشکیبایی داشته باشید .سعی و تلاش خود را دو چندان کنید زیرا برای گرفتن تبلیغ ازبرندهای معروف باید برای مدتی روی پیجتان کارکنید تا به تعداد فالورهایتان افزوده شود. اگرقصد دارید برای کسب ودرامد بالا ازاین روش استفاده کنید هنوزهم دیرنشده فقط باید اراده داشته باشید.

۴٫رستوران گردی وکافه گردی

اگرشما دراینستاگرام ازپیج های مختلف بازدید کرده باشید متوجه می شوید، افرادی هستند که به رستوران گردی و کافه گردی می پردازند ودراین زمینه پست های جذابی منتشرمی کنند ، سپس با مخاطبی که جذب کرده اند می توانند توجه هررستورانی را نیزجلب کنند. این افراد به رستوران های مختلفی می روند وبه صورت رایگان شروع به تبلیغ می کنند. مسلما هیچ رستورانی ازتبیلغ رایگان بدش نمی اید .شاید ازخودتان بپرسید این کارچه سودی برای فرد تبلیغ کننده دارد؟ شما با این کارمی توانید فالورهای زیادی جذب کنید وبا افزایش فالورهایتان دیگراین رستوران ها هستند که برای معرفی به شما هزینه های بالا پرداخت می کنند.

۵٫اموزش

هرمهارت یا تخصصی که دارید می توانید ان رااموزش دهید وازان کسب درامد داشته باشید. برای مثال تخصص شما درزمینه ی اشپزی می باشد ، درابتدای کارشما باید اموزش رایگان درپیج منتشرکنید تا کاربران جذب شما شوند. سپس می توانید با برگزاری کلاس های مختلف  به کسب درامد بپردازید. همچنین می توانید اموزش های خود را به صورت ویدیوتهیه کنید ودرقالب یک دوره اموزشی به صورت غیرحضوری بفروش برسانید.

۶٫فروش پیج

افرادی هستند که برای مدت طولانی روی پیج کارمی کنند وپیج اینستاگرام را با رشد خوبی روبه رومی کنند ولی شرایط مناسب برای کسب ودرامد را ندارند. این افراد می توانند اکانت اینستاگرام خودرا به فروش برسانند. قیمت فروش پیج بسیارمتفاوت وبستگی به کیفیت وتعداد فالورهایتان دارد.اما اگرقادربه روش های کسب ودرامد ازاینسنتاگرام با روش های گفته شده را ندارید این روش نیزمی تواند روش دیگری برای کسب ودرامد باشد.

جمع بندی:

دراین مقاله به ۶ روش ازکسب ودرامد ازاینستاگرام پرداختیم. اما اگرعلاقمند هستید که با ایده های بیشتری اشنا شوید لطفا ازمطالب دیگرسایت دیدن فرمایید.

همچنین امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد واطلاعات کافی دررابطه با کسب وکارازاینستاگرام را بدست اورده باشید.

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید