چه عواملی سبب کاهش فالور ها می شود؟
چه عواملی سبب کاهش فالور ها می شود؟
5 (100%) 1 vote

چه عواملی سبب کاهش فالور ها می شود؟
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

 

 

اگر شما هم جز کاربران فعال اینستاگرام باشید و شروع به فالو کردن افراد مختلفی در اینستاگرام کنید هر از گاهی متوجه خواهید شد  افرادی که شما آن ها را فالو کرده اید به مرو زمان آن ها شما را آنفالو می کنند. توجه داشته باشید که  کاربران  همیشه به خاطر یک ویژگی صفحه ی شما را فالو می کنند ولی این بدین معنی نیست که آنها همیشه فالور شما باقی خواهند ماند. در حقیقت  چیزی که کاربر از صفحه شما می خواهد یک محتوای با کیفیت است. پس توجه داشته باشید اگر صفحه شما  تولید محتوای با کیفیت نداشته باشد به مرور زمان کاربر شما را آنفالو می کند.

پست های خود را به طور یک جا منتشر نکنید.

اگر می خواهید فالور هایتان ریزش نکنند از گذاشتن پست های خود به صورت یکجا خودداری کنید. برای مثال افرادی هستند که به تازگی وارد اینستاگرام شده اند و برای خود اکانت ساخته اند برخی از این افراد به یکباره تعداد زیادی پست منتشر می کنند که این موضوع اصلا برای فالور ها خوشایند نیست و باعث خستگی آن ها می شوند و بعد از مدتی دیگر به محتوای شما توجهی نمی کنند. پس سعی کنید از گذاشتن پست ها به صورت یکباره خودداری کنید و توجه داشته باشید که در هنگام گذاشتن پست از موضوعات  تکراری هم پرهیز کنید.

در اینستاگرام فعال باشید.

برای مثال شما از کاربران فعال اینستاگرام هستید و هر روز استوری و پست می گذارید و افرادی که شما را فالو کرده اند هر روز پیج های شما را لایک می کنند. اگر شما به مدت طولانی در پیج، دیگر فعالیت نداشته باشید مسلما کاربرانی که شما را فالو کرده اند به مررور زمان شما را آنفالو می کنند. پس سعی کنید در پیج خود فعالیت داشته باشید.

از تبلیغ زیاد در پیج خودداری کنید.

یک سری از اشتباهات رایجی که بسیار  از افراد در مدیریت پیج خود می کنند این است که آن ها هر روز در پیج خود تبلیغ می کنند بهتر است که  بدانید کاربران اینستاگرام تمایل زیادی به دیدن تبلیغ ندارند پس تا می توانید از تبلیغ کردن در پیج پرهیز کنید .

مرتبط نبودن پست های شما با پیج

یکی دیگر از مواردی که خیلی مهم است و باید به آن توجه شود این است که پست هایی را که به اشتراک می گذارید مرتبط با پیج شما باشد برای مثال پیج شما مرتبط به آموزش زبان انگلیسی می باشد و کاربر به این علت که می خواهد زبان انگلیسی را یاد بگیرد شما را فالو می کند اگر شما در بین آموزش های خود آموزش غیر مرتبط مثل آموزش آشپزی بگذارید مسلما کاربران شروع به آنفالو کردن شما می کنند.

برای همه پست های خود یک عنوان بگذارید.

وقتی که شما برای پست های خود عنوان قرار ندهید پست های شما برای کاربران جذابیتی نخواهد د اشت. یکی دیگر از دلایل مهمی که سبب جذاب تر شدن پست های اینستاگرامی می شود توضیحات پست ها هستند. برای مثال شما تصویری را پست کرده اید و این تصویر از لحاظ کیفیت هم بسیار خوب است ولی برای آن عنوانی در نظر گرفته نشده است این موضوع باعث می شود که از ارزش محتوا کاسته شود. ولی در صورتی که شما برای پست های خود عناوین زیبا بگذارید تعامل مخاطب با صفحه ی شما بیشتر می شود و به شما این اجازه را می دهد که رابطه بهتری با کاربرانتان برقرار کنید . پس بهتر است اگر تصویری را به اشتراک می گذارید حتما  کپشن مناسبی برای آن بنویسید و از کاربرانتان در زیر کپشن سوال بپرسید .

جواب سوالات کاربرانتان را با دقت و با حوصله بدهید.

اگر کاربری از شما در دایرکت سوالی می پرسد حتما با دقت جواب تمامی سوالات آن ها را بدهید یا اگر برای شما کامنتی می گذارد حتما پاسخ تمام کامنت ها را بدهید زیرا برای فالورها بسیار مهم است که جواب سوالات آن ها را بدهید و زمانی که شما پاسخ سوالات آن ها را می دهید مسلما آن ها فالورهای ثابت شما خواهند بود.

از محتوای دیگران استفاده نکنید.

دلیل قانع کننده ای نیست که وقتی از یک تصویر خوشتان می آید بدون ذکر منبع آن عکس را در صفحه ی اینستاگرام خود منتشر کنید. پس سعی کنید از کپی کردن عکس های دیگران خودداری کنید و از خلاقیت های خود استفاده کنتید.

از هشتگ های بی مورد استفاده نکنید.

یکی دیگر از مواردی که باعث کاهش فالور می شود هشتگ می باشد سعی کنید از هشتگ های بی مورد خودداری کنید افرادی هستند که بر این باورند که برای همه پست های خود باید از هشتگ استفاده کنند تا پست های آن ها در صفحه  جستجو بالا قرار بگیرد ولی اصلا اینطور نیست به دلیل اینکه اگرشما برای پست های خود هشتگ دروغین استفاده کنید اینستاگرام به راحتی می تواند آن را شناسایی کند و ممکن است پست شما را نیز حذف کند.

سخن پایانی

براساس مطالبی که در مقاله بالا گفته شد بدون دلیل هیچ کاربری شما را آنفالو نمی کند پس به قوانین گفته شده توجه کنید تا همیشه فالورهایتان را داشته باشید.

 

 

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید