همه ی آنچه که باید درباره ی پیج های کوچک و بزرگ بدانید.
همه ی آنچه که باید درباره ی پیج های کوچک و بزرگ بدانید.
5 (100%) 1 vote

همه ی آنچه که باید درباره ی پیج های کوچک و بزرگ بدانید.
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

 

 

 

 

همان طور که می دانید اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب در میان مردم شناخته شده است. و کاربران زیادی در این شبکه ی اجتماعی مشغول به فعالیت و کسب و درآمد هستند. آیا تا به حال با خود فکر کرده اید جز کاربران فعال اینستاگرام هستید یا کاربران غیرفعال؟ آیا تاکنون دقت کرده اید که شما از جنبه ی سرگرمی به این شبکه ی اجتماعی نگاه می کنید یا از دید کسب و درآمد؟ ما در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد. همه ی ما حدوداً یک پیج در اینستاگرام داریم ولی افرادی هم هستند که چندین پیج در اینستاگرام دارند و آن را اداره می کنند. به نطر شما تفاوت کاربرانی که یک پیج دارند با کاربرانی که چند پیج دارند در چیست؟ این گونه افراد که چند پیج دارند مسلماً برای کسب درآمد اینستاگرام را انتخاب کرده اند و به عنوان یک حرفه به این پیج ها نگاه می کنند ولی کاربری که یک پیج دارد ممکن است به عنوان سرگرمی به آن پیج نگاه کنند. و یا ممکن است پیج فرد خانوداگی باشد.

 

تفاوت پیج های بزرگ و کوچک

همه ی افرادی که جز کاربران اینستاگرام هستند حتما از پیج های مختلف دیدن کرده اند. برای مثال کاربری وجود دارد که پیج شخصی آن ۵۰۰ تا فالور دارد . و کاربرانی وجود دارند که پیج های آن ها دنبال کننده های زیادی دارند. پس می توانیم بگوییم کاربرانی هستند که پیج های آن ها کوچک می باشد یعنی دنبال کننده های کمی دارد اینگونه کاربران ممکن است یا تازه وارد این شبکه ی اجتماعی شده باشند یا زمان کافی برای جذب دنبال کننده را نداشته باشند. در کناراین کاربران ،افراد دیگری هم هستند که چند پیج دارند یعنی پیج آن ها بسیار دنبال کننده دارد یا می توانیم در نظر بگیریم که آن ها زمان زیادی را برای  پیشرفت پیج هایشان صرف کرده اند. در نتیجه می توانیم بگوییم تفاوت پیج های بزرگ و کوچک اینستاگرام مربوط به فعالیت و تعداد فالور های آن پیج می باشد .

تاثیرات پیج ها در کسب و درآمد

پیج هایی که تجارت های بزرگ انجام می دهند و تخصص خاصی دارند این گونه افراد دارای فالورهای زیادی هستند و اکثر این فالور ها هدفمند هستند. اگر شما عضو کاربرانی هستید که پیج هایتان از فالورهای زیادی تشکیل شده است باید در کل مطمن شوید که چه کسانی شما را دنبال می کنند . و تمام دنبال کننده ها باید به صورت هدفمند جمع آوری شوند. اگر پیج شما تجاری باشد باید حتما دنبال کننده ها در زمینه ی تجاری فعالیت داشته باشند. برای مثال ،اگر پیج شما مختص به فروش لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد وجود کاربرانی که در حیطه های مختلف دیگر فعالیت دارند برای شما هیچ سودی نخواهد داشت. بنابراین من به شما کاربران اینستاگرام توصیه می کنم ، افرادی را که در حیطه ی کار شما فعالیت دارند را دنبال کنید.

مزایای فعال کاربران اینستاگرام

تصور کنید تعداد دنبال کننده های پیج شما ۴۰ هزارنفر می باشد از این تعداد حدوداً  ۳۵ هزار نفر آن ها فعال و مابقی غیر فعال می باشند. اگر دنبال کنندگان شروع به تبلیغ درحیطه ی کاریتان کنند به مرور زمان پیشرفت زیادی در رابطه با کسب و کارتان خواهید کرد.

معایب کاربران غیر فعال در اینستاگرام

اگر پیج شما از کاربران غیر فعال تشکیل شده است مطمن باشید پیشرفت چندانی در حیطه کاریتان نخواهید کرد. برای مثال اگر شما تصویر یا ویدیویی مربو ط به کسب و کارتان در پیج خود به اشتراک بگذارید ممکن است هرازگاهی آن ها پست ها را لایک کنند یا در زیر پست هایتان کامنت هایی در رابطه با کسب و کارتان بگذارند زیرا این گونه افراد به عنوان سرگرمی به شبکه های اجتماعی نگاه می کنند و تاثیری در فروش کالای مدنظر نخواهند داشت. حتی ممکن است اطلاعاتی در رابطه با تجارت نداشته باشند به همین خاطر پست ها را لایک نمی کنند. پس بهتر است قبل از دنبال کردن افراد تا حدودی اطلاعاتی در مورد حیطه ی فعالیت آن ها داشته باشید. در کنار این کاربران اینستاگرام افرادی هم وجود دارند که پیج های آن ها غیر تجاری می باشد و در پیج هایشان از مطالب طنزامیز، دکلمه ، شعرو… استفاده می کنند. آن ها هم مانند کاربران غیر فعال در اینستاگرام به پست ها فقط به عنوان سرگرمی نگاه می کنند. و کامنت هایی که در زیر این پست ها گذاشته  می شوند، صرفا برای جذب دنبال کننده ها پاسخ داده می شود.

پیج های بزرگ را چگونه اداره کنیم

اگر شما هم جزکاربرانی هستید که چند پیج دارند و زمان کافی برای مدیریت و اداره کردن پیج را ندارند ما به شما دوستان توصیه می کنیم ادمین استخدام کنید .شما با استخدام ادمین می توانید همه ی کارهای پیج را به آن ها بسپارید ولی فراموش نکنید که امروزه استخدام ادمین به عنوان یک حرفه معرفی می شود پس شما هم در قبال این کار باید به آن ها دستمزد بدهید .

 سخن پایانی

ما به شما پیشنهاد می کنیم برای رشد سریع پیج های خود و برای افزایش فالورهایتان از سایت های معتبر فالور خریداری کنید یکی از مزیت های مهم خرید فالور این می باشد که فرصت را برای افرادی که زمان برایشان اهمیت دارند ایجاد می کند. اگر قصد خرید فالور برای افزایش پیج اینستاگرام خود دارید سعی کنید از سایت های معتبر که سابقه ی دیرینه دارند استفاده کنید. یکی از سایت های معتبر سایت سایبرگرام می باشد که می توانید از خدمات سایت بهره مند شوید.

 

 

 

-->

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید