کدهای تخفیف دائمی سایبرگرام

 • خرید فالوور اینستاگرام، آری یا خیر؟ Left arrow

  شاید این برای شما سوال باشد که آیا فالوور اینستاگرام بخریم یا خیر، عده بر این باورند که خرید فالوور اینستاگرام برای صفحه ها بی فایده است، ولی صرف نظر از درست یا غلط بودن این مطلب، همه ما می‌دانیم که ارزش و اعتبار یک صفحه بر اساس تعداد فالوورهای آن صفحه می‌باشد. و اگر این فالوور ها از یک منطقه جغرافیایی مشخص مانند ایران باشند اعتبار آن صفحه به مراتب بالاتر می‌باشد. در نتیجه خرید فالوور ایرانی اینستاگرام باعث افزایش محبوبیت و پیشرفت صفحه شما می‌شود.

  شاهد این مدعا صفحه های مطرح و محبوب اینستاگرام از جمله واینرها، بازیگران، خواننده ها و ورزشکارانی هستند که برای افزایش محبوبیت خود و پیشی گرفتن از رقیبان، اقدام به افزایش فالوور اینستاگرام و همچنین افزایش لایک و ویو اینستاگرام خود می‌نمایند.

  مردم نیز زمانی که می‌بینند شما تعداد دنبال کننده زیادی را برای خود جذب کرده اید، به این فکر می‌کنند که شما چه مطالب مفیدی دارید که باعث شده این تعداد دنبال کننده را به خود جذب کنید که این باعث می‌شود خواه یا ناخواه خود را از غافله دنبال کنندگان شما عقب بدانند و شما را دنبال کنند و این امر باعث جذب فالوور واقعی و باکیفیت و فعال می‌شود.

  بی شک جمله معروف «مردم عقلشان به چشمشان است» را زیاد شنیده اید. متاسفانه یا خوشبختانه امروزه این جمله نمود فراوانی دارد و امروزه کاربران اینستاگرام با وجود تعداد بالای صفحه های محبوب، کمتر به سراغ صفحه های با فالوور پایین می‌روند حتی اگر این صفحه ها مطالب زیبایی را به اشتراگ بگذارند. در نتیجه شما با خرید فالوور برای صفحات تجاری خود نیز می‌تواند اولین قدم برای بازاریابی اینستاگرامی‌و جذب مشتری از طریق اینستاگرام را بردارید و در ادامه با تبلیغات اینستاگرام فروش محصول خود را بیشتر نمایید. یکی از جمله صفحه های معروف دیجی کالا می‌باشد که شما با یک بررسی سطحی متوجه اختلاف فاحش تعداد دنبال کننده ها و تعداد لایک و کامنت های این صفحه خواهید شد.

  با اینکه اکثر مردم از غیرواقعی بودن این اعداد و ارقام میلیونی خبر دارند اما ناخودآگاه به چشم برتری به این صفحات نگاه می‌کنند و اولین کاری که پس از فالو کردن آن می‌کنند، ایجاد یک کامنت در زیر پست های این صفحات برای جذب و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می‌باشد.

  جالب است بدانید برخی از صفحات سلبریتی ها که 7 یا 8 میلیون فالوور دارند، بسیاری از اوقات چیزی در حدود 200 کا لایک و 600 کا ویو دارند که قسمتی از این تعداد ویو ها را نیز از سایت ما و یا سایت های مشابه خریداری می‌کنند، برای مثال خرید 100 کا ویو برای یک کلیپ تصویری به مبلغ 25 هزار تومان برای یک بازیگر، سلبریتی و یا فروشگاه مطرح اینترنتی مبلغ ناچیزی می‌باشد.

  با این تفاصیر که ذکر شد صرف نظر از اینکه صفحه خود را چه مدت هست که ساخته اید و اینکه چه مقدار دنبال کننده دارید، شما می‌توانید با خرید فالوور ایرانی و لایک اینستاگرام، محبوبیت صفحه خود را افزایش دهید و در ادامه با تبلیغات اینستاگرام و تبادل مناسب با افراد دارای پیج اینستاگرام، افزایش فالوور اینستاگرام خود را تضمین کنید. کاربران زمانی که می‌ببینند شما دنبال کننده زیادی دارید ناخودآگاه ترغیب می‌شوند تا شما را دنبال کنند تا ببینند چه چیزی در مورد پست های شما جالب است.

 • نحوه عمومی‌(پابلیک) کردن پیج اینستاگرام Left arrow

  شما برای انجام کلیه سفارشات می‌بایست صفحه اینستاگرام خود را در حالت عمومی‌قرار دهید. برای عمومی‌کردن صفحه مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  1- وارد برنامه اینستاگرام شوید.

  2- وارد قسمت پروفایل خود شوید.

  3- در قسمت بالا سمت راست صفحه خود علامت سه خط را لمس کنید.

  4- دکمه تنظیمات که در پایین صفحه ظاهر می‌شود و به شکل چرخ دنده است را فشار دهید.

  5- در قسمت Account گزینه Private Account را در حالت خاموش قرار دهید

 • لینک پست خود را چگونه کپی کنیم؟ Left arrow

  شما برای خرید لایک اینستاگرام، خرید بازدید فیلم، خرید کامنت پست و ... نیاز دارید تا آدرس اینترتی آن پست را کپی کنید و در سایت ما و در قسمت مربوطه جایگذاری (paste) کنید. برای انجام این کار مراحل پایین را به ترتیب انجام دهید.

  1- وارد برنامه اینستاگرام شوید.

  2- پست مورد نظر خود را که می‌خواهید برایش سفارش ثبت کنید را انتخاب کنید (مهم نیست این پست متعلق به صفحه شما باشد یا دوستانتان)

  3- آیکون منو (سه نقطه) که در گوشه بالا سمت راست پست قرار دارد را بزنید.

  4- از منوی باز شده، گزینه Copy Link را انتخاب کنید تا آدرس اینترنتی پست مورد نظرتان در کلیپ بورد گوشی شما ذخیره شود.

  5- در موقع سفارش با نگه داشتن انگشت خود در محل مورد نظر، لینک را جایگذاری (paste) نمایید و بقیه مراحل سفارش را انجام دهید.

 • نکات مهم قبل از سفارش Left arrow

  از اینکه سایبرگرام را برای خرید انتخاب کرده اید سپاسگذاریم و لطفاً برای خرید نکات زیر را رعایت فرمایید.

  1- قبل از سفارش از عمومی‌(پابلیک) بودن صفحه خود اطمینان حاصل فرمایید و تا تکمیل شدن سفارش صفحه خود را در حالت خصوصی (پرایویت) قرار ندهید.

  2- در حین انجام سفارش از تغییر نام کاربری صفحه خود جداً پرهیز نمایید.

  3- به علت اتوماتیک بودن اکثر سفارشات، تغییر لینک پس از سفارش امکان پذیر نمی‌باشد، لذا در وارد کردن آدرس ها دقت کافی را مبذول فرمایید.

  4- در هنگام ثبت سفارش شماره همراه یا آیدی تلگرام خود را به درستی وارد کنید و در صورت اشتباه بودن امکان پیگیری وجود ندارد.

  5- حتماً پس از تکمیل سفارش از کد پیگیری نمایش داده شده از صفحه گوشی یا کامپیوتر خود عکس تهیه فرمایید.

  6- رمز عبور اینستاگرام خود را در اختیار هیچ فردی قرار ندهید.

 • مدت زمان شروع و تکمیل هر سفارش چقدر است؟ Left arrow

  کلیه سفارشات خرید فالوور ایرانی ارزان و خرید لایک اینستاگرام بین 5 دقیقه تا دو ساعت استارت خواهند شد (سفارشات 2 تا 7 بامداد در اولین ساعات روز شروع خواهند شد) و مدت زمان تکمیل سفارشات بسته به حجم سفارش شما متغیر می‌باشد. به عنوان مثال سرعت تکمیل فروش فالوور ایرانی حدود 10 هزار دنبال کننده در روز می‌باشد. ما بقیه سفارشات مربوط به اینستاگرام به صورت لحظه ای و کاملا اتوماتیک می‌باشد . سرعت تکمیل آن ها بسیار زیاد می‌باشد.

  سرعت ارسال سفارشات خرید ممبر کانال تگرام در حدود 5 هزار ممبر تلگرام در روز می باشد و سفارشات خرید لایک چالش تلگرام حدود 100 لایک چالش در ساعت می باشد. در سفارشات خرید ممبر کانال تلگرام شما می بایست تا تکمیل سفارش، کانال را در حالت عمومی نگه دارید.برای خرید لایک نظر سنجی تلگرام نیازی به عمومی بودن کانال تلگرام نمی باشد

 • دلیل پایین بودن قیمت ها در سایت سایبرگرام چیست؟ Left arrow

  بی شک سایبرگرام ارزان ترین خدمات اینستاگرام را در بین سایت های ایرانی دارد زیرا خرید فالوور ارزان، یک هدف و یک باور برای مدیران سایبرگرام می‌باشد و با یک جست و جوی ساده می‌توانید قیمت دیگر سایت ها را با ما مقایسه و صحت این ادعا را بررسی نمایید.

  در سایبرگرام تمامی‌سفارشات بدون واسطه و توسط تیم سایبرگرام که در حدود ده نفر می‌باشد، انجام می‌شود. که این بدون واسطه بودن در ارزان بودن قیمت ها و انجام سریع سفارشات نمود می‌کند.

  سایبرگرام یک سایت مادر است و برخی از سایت های ایرانی فعال در زمینه خدمات اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی سفارشات خود را پس از دریافت، در پنل سایبرگرام ثبت می‌کنند. در واقع خرید از سایبرگرام، بی واسطه ترین خرید می‌باشد.

 • مزایای ثبت نام در سایت سایبرگرام؟ Left arrow

  ثبت نام در سایت ما 100 درصد رایگان می‌باشد و هیچ هزینه اضافه ای مانند حق اشتراک ماهیانه، حق عضویت و ... که در برخی سایت ها مرسوم است وجود ندارد و ما برای قدردانی از مشتریان ثابت و وفادار خود تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته ایم و کسانی که در سایت ما ثبت نام کنند از این تخفیفات ویژه بهره مند خواهند شد. لذا مزایای ثبت نام در سایت به شرح زیر می‌باشد.

  1- تخفیف ویژه در خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

  2- تخفیف ویژه در خرید لایک ایرانی اینستاگرام

  3- خریدی آسان و سریع با شارژ کیف پول

  4- امکان مشاهده وضعیت سفارشات

  5- امکان مشاهده تاریخچه سفارشات

  6- استفاده از تخفیف های ویژه در شارژ کیف پول

 • ویژگی فالورهایی که می‌خرید. Left arrow

  1- فالور ها ریزش کمی‌دارند و ما برای جبران ریزش های احتمالی مقدار 20% بیشتر به عنوان هدیه در هر سفارش برای مشتریان خود ارسال می‌کنیم.

  2- بی شک ارزان ترین قیمت خرید فالور ایرانی را پرداخت می‌کنید.

  3- در سریع ترین زمان ممکن تکمیل می‌شود.

  4- افزایش فالور، لایک و کامنت توسط افراد کاملاً ایرانی انجام می‌شود.

  5- بدون واسطه انجام می‌شود.

  6- کاملاً قانونی و کنترل شده است.

 • آیا فالور ها واقعی هستند؟ Left arrow

  بله ، فالورهای ایرانی سایبرگرام کاملاً واقعی هستند. فالور واقعی به این معنی است که توسط افراد ایرانی و با شماره تلفن در اینستاگرام وریفای یا تایید شده و ساخته شده اند و بر خلاف فالورهای خارجی هستند که کاملاً به وسیله ربات اینستاگرام ساخته شده اند. اکانت هایی که با ربات اینستاگرام ساخته می‌شوند هر چند ماه یک بار توسط شرکت اینستاگرام شناسایی می‌شوند و به طور کامل حذف می‌شوند که باعث حذف ناگهانی فالورهای افرادی می‌شوند که اقدام به خرید های فالوور خارجی می کنند. گاهی اوقات ممکن است این صفحات خریدار را نیز جریمه کند..

  ولی شما با خرید فالور ایرانی اینستاگرام از سایبرگرام دچار این مشکلات نخواهید شد. البته فالور واقعی صرفاً به این معنی نیست که این فالورها از محصولات شما خریداری کنند و یا برای شما لایک و کامنت بگذارند. لذا شما می توانید برای افزایش لایک اینستاگرام و بازدید پست اینستاگرام خود از سرویس خرید لایک اینستاگرام و بازدید پست اینستاگرام استفاده نمایید. در ضمن ما برای اعتمادسازی بیشتر برای هر پست فیلم شما عزیزان مقدار 1000 بازدید رایگان قرار داده ایم تا هم نمونه ای از خدمات اینستاگرام ما را تجربه کنید و هم سرعت ارسال سفارشات را ملاحضه فرمایید.

 • آیا فالوورها فعال هستند؟ Left arrow

  در رابطه با فعال بودن فالور ها باید به این نکته اشاره کنیم که آیا خود شما در اینستاگرام فعال هستید و همواره پست های دیگران را لایک می‌کنید و یا کامنت می‌گذارید؟ بی شک اینگونه نیست و هیچ فالوور فعال صد در صدی وجود ندارد و هیچ وب سایتی به شما فالوور فعال اینستاگرام نمی‌فروشد و اصلاً اینچنین چیزی وجود ندارد. سایبرگرام دارای سرویس فالوور لایک زن می‌باشد که 25 درصد لایک برای 20 پست بعدی شما را تضمین می‌کند.

  همچنین شما می توانید با خرید بسته لایک اتوماتیک یا همان اتولایک ، برای پست هایی که در آینده قرار خواهید داد لایک اتوماتیک اینستاگرام خریداری نمایید.

 • چرا سفارشات خرید فالور ریزش دارند؟ Left arrow

  تمام سفارشات فالور ایرانی توسط افراد واقعی و ایرانی انجام می‌شود و اگر کسی قصد آنفالو کردن شما را داشته باشد ما نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم و ریزش فالور ها بستگی زیادی به فعالیت مناسب شما خواهند داشت. با این وجود ما همواره این سفارشات را با 20% بیشتر از مقدار ثبت سفارش شما، به عنوان هدیه انجام می‌دهیم تا این ریزش های احتمالی جبران شود و شما حداقل همان مقداری که سفارش داده اید را دریافت کنید. پیشنهاد ما به شما این است که همواره و به طور مرتب در صفحه خود فعالیت داشته باشید و محتوای مناسب دنبال کننده های خود قرار دهید تا ریزش ها به حداقل برسد.

  برای رضایتمندی هر چه بیشتر شما ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که پس از 48 ساعت اگر ریزش ها بیش از مقدار پیش بینی شده باشد، با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا مقدار ریزش اضافه به صورت رایگان برای شما جبران کند.

 • فالوئر ایرانی بخریم یا خارجی؟ Left arrow

  همان طور که در مطالب قبلی اشاره کردیم فالوئرهای خارجی همگی توسط ربات اینستاگرام ساخته می‌شوند و در صورت شناسایی توسط اینستاگرام (که بی شک شناسایی می‌شوند) به یک باره تمام فالوئرهای خارجی ریزش می‌کنند. فرض کنید شما 100 هزار فالوئر خارجی خریداری کرده اید و بعد از مدتی به یک باره همه آن ها ریزش کنند که در این حالت علاوه بر هدر رفتن سرمایه، پیج اینستاگرام شما دچار افت شدیدی می‌شود و به مراتب از محبوبیتش نیز کاسته می‌شود.

  باید به این نکته هم اشاره کنیم که فالوئر خارجی با کیفیت نیز وجود دارد ولی به دلیل گران بودن این نوع فالوئر ها و همچنین بالا بودن قیمت ارزهای خارجی ، اکثر سایت های از سرویس های ارزان و فالوئرهای بی کیفیت استفاده می‌کنند و هیچ تظمینی بابت ریزش ناگهانی این نوع فالوئرها به شما نمی‌دهند. در مقابل فالورهای ایرانی تماماً توسط کاربران واقعی ایرانی و بدون دخالت ربات اینستاگرام ساخته می‌شوند و ریزش آن ها به علت واقعی بودن کاملاً طبیعی می‌باشد ولی ما برای رضایت شما مشتری گرامی‌علاوه بر 20 % هدیه اولیه، مقدار ریزش را پس از 48 ساعت جبران می‌کنیم.

 • ربات اینستاگرام افزایش فالوور بهتر است یا خرید فالوور اینستاگرام؟ Left arrow

  ربات اینستاگرام افزایش فالوور و خرید فالوور اینستاگرام مکمل یکدیگر هستند. بدین صورت که شما با خرید فالوور اینستاگرام به صفحه خود از نظر روانی و بصری اعتبار و محبوبیت می‌بخشید و به دنبال آن با استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام ، کاربران فعال و علاقه مند به موضوع خود را جذب می‌کنید و هر چه محبوبیت صفحه خود را افزایش دهید، جذب فالوور واقعی هم بیشتر خواهد بود.

  شما برای افزایش فالوور اینستاگرام که فعالیت دارند، نیاز دارید که از این ربات ها استفاده کنید یا خودتان با گوشی شخصی روزانه همان کاری را بکنید که ربات ها انجام می‌دهند از جمله فالو و لایک کردن دیگران و گذاشتن کامنت در زیر پست های بقیه صفحه ها که نیاز به زمان زیادی دارد. اگر زمان کافی برای انجام این کار را ندارید ما پیشنهاد می‌کنیم از ربات های اینستاگرام مخصوص این کار استفاده کنید.

  به شدت توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از هک شدن اکانت خود و همچنین شادوبن شدن (محدود شدن از طریق اینستاگرام و به سرچ اینستاگرام راه پیدا نکردن) به جای استفاده از سایت ها و افراد غیرمطمئین ارائه دهنده این سرویس از خدمات اینستاگرام ، خودتان یک نسخه از این ربات ها همانند ربات نینجاگرام را تهیه کنید و بر روی لپ تاپ و یا کامپیتور شخصی خود نصب و اجرا کنید.

  نسخه کرک شده ی نینجاگرام نیز در بسیاری از سایت ها قابل دانلود می‌باشد و بدون هزینه و با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که بسیاری از سایت های ارائه دهنده ربات اینستاگرام از یک پنل اتوماتیک متصل به نینجاگرام، بر روی سرورهای مجازی استفاده می‌کنند.